Illés Tibor kapta a VATT tehetségnagykövet díját 2019. március 22-én

Illés Tibor kapta a Vajdasági Tehetségsegítő Tanács (VATT) tehetségnagykövet díját, amelyet 2019. március 22-én vett át a szabadkai Régi Városháza dísztermében. Illés Tibor a tehetségnagykövet díjat a tehetséggondozás területén kifejtett sok éves munkájáért, a tehetséges általános és középiskolás gyerekek különböző formában történő támogatásáért, illetve a tehetséges egyetemi hallgatói szakmai előmenetelének segítéséért kapta.

Illés Tibor átveszi De Negri Ibolya elnökasszonytól a tehetségnagykövet díjat. (Szabadka, 2019. március 22.)

Illés Tibor aláírja a VATT Tehetség Gála díjazottjainak az emlékkönyvét. (Fotó: Szalai Attila.)

Illés Tibor a VATT Tehetség Gála díjazottjainak a körében. (Fotó: Szalai Attila.)